# | Naam | Fed | M/V | Prijzengeld |
---|---|---|---|---|
1 | Mathias Ankerdal | DEN | M | € 6.000,00 |
2 | Michael Krämer | GER | M | € 4.000,00 |
3 | Cajsa Wegner | SWE | F | € 3.250,00* |
4 | Mark Jacobs | NED | M | € 2.000,00 |
5 | Carsten Hansen | DEN | M | € 1.750,00* |
6 | Laura Beuthner | GER | F | € 1.500,00 |
7 | Josefin Hermansson | SWE | F | € 1.500,00 |
8 | Mikkel Sørensen | DEN | M | € 1.500,00 |
9 | Oliver Morig | GER | M | € 1.000,00 |
10 | Sandra Andersson | SWE | F | € 2.250,00* |
11 | Markus Jansson | SWE | M | € 2.250,00* |
12 | Jaroslav Lorenc | CZE | M | € 1.000,00 |
13 | Jassem Al Saqer | KUW | M | € 1.000,00 |
14 | Xander van Mazijk | NED | M | € 1.000,00 |
15 | Mik Stampe | DEN | M | € 1.000,00 |
16 | Sebastian Lange | GER | M | € 1.000,00 |
17 | Bram Van Meerbergen | NED | M | € 500,00 |
18 | Birgit Pöppler | GER | F | € 750,00* |
19 | Valentin Saulnier | FRA | M | € 500,00 |
20 | Joline Persson Planefors | SWE | F | € 500,00 |
21 | Sanna Pasanen | FIN | F | € 500,00 |
22 | Mika Guldbaek | DEN | F | € 500,00 |
23 | Gery Verbruggen | NED | M | € 500,00 |
24 | Maxime Dubois | FRA | M | € 500,00 |
25 | Anneli Blomqvist | SWE | F | € 750,00* |
26 | Dennis Grünheid | GER | M | € 500,00 |
27 | Ramon Hilferink | NED | M | € 500,00 |
28 | Quentin Deroo | FRA | M | € 500,00 |
29 | Geert-Jan van Baest | NED | M | € 500,00 |
30 | Tore Torgersen | NOR | M | € 750,00* |
31 | Aseel Al Roomi | KUW | M | € 500,00 |
32 | William Svensson | SWE | M | € 750,00* |
33 | Chantal Jacobs | NED | F | € 500,00 |
34 | Marcus Henriksson | SWE | M | € 500,00 |
35 | Nina Flack | SWE | F | € 500,00 |
36 | Joshua Schuurman | NED | M | € 500,00 |
37 | Jeroen van Geel | NED | M | € 500,00 |
38 | Michell Stinissen | NED | M | € 500,00 |
39 | Ida Andersson | SWE | F | € 500,00 |
40 | Olivier Leroy | BEL | M | € 500,00 |
41 | Jimmy Dan Mortensen | DEN | M | |
42 | Frank Drevenstedt | GER | M | |
43 | Martin Görg | CZE | M | |
44 | Pete Stevenson | ENG | M | |
45 | Tim Stampe | DEN | M | |
46 | Paul Moor | ENG | M | |
47 | Patrik Sørensen | DEN | M | |
48 | Jeffrey van de Wakker | NED | M | |
49 | Janine Gabel | GER | F | |
50 | Jenny Wegner | SWE | F | |
51 | Enzo Franco | FRA | M | |
52 | Daniel Härtel | GER | M | |
53 | Youri Fens | NED | M | |
54 | Malene Uglsøe Køhler | DEN | F | |
55 | Hugo Bonnefoy | FRA | M | |
56 | Jan Andersen | DEN | M | |
57 | Johnny Spil | NED | M | |
58 | Austin Taylor | ENG | M | |
59 | Sjaqiel Abdoelbasier | NED | M | |
60 | Denis Kinc | CZE | M | |
61 | Marco Baade | GER | M | |
62 | Lukáš Jelínek | CZE | M | |
63 | Vincent Vluggen | NED | M | |
64 | Hanna Engberg | SWE | F | |
65 | Anna Andersson | SWE | F | |
66 | Jesper Agerbo | DEN | M | |
67 | Wim van der Veen | NED | M | |
68 | Jaroslav Uher | CZE | M | |
69 | Nick de Gelder | NED | M | |
70 | Jord van Weeren | NED | M | |
71 | Dan French | ENG | M | |
72 | Jay Goodwin | ENG | M | |
73 | Arnar Jonsson | ISL | M | |
74 | Eric Schultz | WAL | M | |
75 | Philip Van Der Vloet | BEL | M | |
76 | Maxime de Rooij | NED | F | |
77 | Michael Grabovac | GER | M | |
78 | Lindsey Paling | NED | F | |
79 | Michael Coussens | BEL | M | |
80 | Sascha Wedel | DEN | F | |
81 | Tim Vangeel | BEL | M | |
82 | Alan Keddie | ENG | M | |
83 | Kimmo Lehtonen | FIN | M | |
84 | Craig Barrett | ENG | M | |
85 | Ronan van der Loo | NED | M | |
86 | Brent de Ruiter | NED | M | |
87 | Eoghain Lebioda | IRL | M | |
88 | Bart van Beers | NED | M | |
89 | Kaaron Salomaa | FIN | M | |
90 | Franchesca Plewis | ENG | F | |
91 | Pascal Winternheimer | GER | M | |
92 | Joppe Belmans | BEL | M | |
93 | Cheska Tomas | NED | F | |
94 | Bianca Wiekeraad | NED | F | |
95 | Menno van den Heuvel | NED | M | |
96 | Mike Bergmann | NED | M | |
97 | Kenneth Ramos | NED | M | |
98 | Ghislaine Stigter-van der Tol | NED | F | |
99 | Callum Simons | ENG | M | |
100 | Gavin Greaves | ENG | M | |
101 | Olaf van Kalken | NED | M | |
102 | Dan Østergaard-Poulsen | DEN | M | |
103 | Martin Paulsson | SWE | M | |
104 | Tobias Börding | GER | M | |
105 | Kamilla Kjeldsen | DEN | F | |
106 | Dirk Dreyer | GER | M | |
107 | Francois Sacco | FRA | M | |
108 | Beaudine Kriele | NED | F | |
109 | Sandro Brandt | GER | M | |
110 | Jan Tríska | CZE | M | |
111 | Christophe Hachin | FRA | M | |
112 | Paul Cosgrove | NED | M | |
113 | Issy Allen | ENG | F | |
114 | Vince van der Loo | NED | M | |
115 | Jonas Dons | DEN | M | |
116 | Robert Vonk | NED | M | |
117 | Clément Dubus | BEL | M | |
118 | Anders Lousdal | DEN | M | |
119 | Martin Snelting | NED | M | |
120 | Jason Agate | ENG | M | |
121 | Emil Høstbo | DEN | M | |
122 | Andreas Hernitschek | GER | M | |
123 | Peppi Konsteri | FIN | F | |
124 | Xavier Milet | BEL | M | |
125 | Marco de Bruijn | NED | M | |
126 | John Guldbaek | DEN | M | |
127 | Ludovic Bartout | FRA | M | |
128 | Michael Extra | NED | M | |
129 | Gregory Leroy | BEL | M | |
130 | Sébastien Bodart | BEL | M | |
131 | Mathias Voetmann | DEN | M | |
132 | Corné van Lier | NED | M | |
133 | Robert Badger | USA | M | |
134 | Anique van Ewijck | NED | F | |
135 | Robby Derijck | BEL | M | |
136 | Yorick van Deutekom | NED | M | |
137 | Vince D'Haese | BEL | M | |
138 | Théo Olry | FRA | M | |
139 | Bodo Konieczny | GER | M | |
140 | Marcel Sass | GER | M | |
141 | Julie Bendsen | DEN | F | |
142 | Steve Gastmans | BEL | M | |
143 | Kanittha Pohl | GER | F | |
144 | Xavier Lotthe | FRA | M | |
145 | Dany Sixte | BEL | M | |
146 | Hannah Ailes | ENG | F | |
147 | Rik Nap | NED | M | |
148 | Cecilie Mortensen Dam | DEN | F | |
149 | Niklas Jannik Sørensen | DEN | M | |
150 | Saleh Salem | KUW | M | |
151 | Ger van Loon | NED | M | |
152 | Julien Keller | FRA | M | |
153 | Maria Bak Gerding | DEN | F | |
154 | Samantha Greiner | NED | F | |
155 | Josh Plewis | NED | M | |
156 | Femke Postma | NED | F | |
157 | Enzo Bergamino | FRA | M | |
158 | Fedor Casemier | NED | M | |
159 | Mark Patrick | ENG | M | |
160 | Thomas Verschuere | FRA | M | |
161 | Laura Piros | ROU | F | |
162 | Casey Hill | USA | M | |
163 | Damien Sallas | FRA | M | |
164 | Ryan Vanderschueren | BEL | M | |
165 | Lee Chatfield | ENG | M | |
166 | Jan De Wandeleer | BEL | M | |
167 | Elizabeth Harris | ENG | F | |
168 | Margreet Dirks | NED | F | |
169 | Denise Blankenzee | NED | F | |
170 | Dwayne Zahra | MLT | M | |
171 | Rianne van Zijp | NED | F | |
172 | Johnny Fronville | BEL | M | |
173 | Anouk Keizer | NED | F | |
174 | Julien Gueret | FRA | M | |
175 | Kény Billaut | FRA | M | |
176 | Nicole Ediker | ENG | F | |
177 | Védran Delandhuy | FRA | M | |
178 | Louis Karczewski | FRA | M | |
179 | Claudia Sawicki | GER | F | |
180 | Erwin Dobbelstein | NED | M | |
181 | Oscar Lund Larsen | DEN | M | |
182 | Alexis Divol | FRA | M | |
183 | Milan Scheffer | NED | M | |
184 | Filip Wiklund | SWE | M | |
185 | Dan Balsom | ENG | M | |
186 | Romano Pierau | NED | M | |
187 | Frank Öing | GER | M | |
188 | Lars Wouters | BEL | M | |
189 | Selwyn Morgan | ENG | M | |
190 | Michael Nelisse | BEL | M | |
191 | Eric Koning | NED | M | |
192 | Line Mia Jensen | DEN | F | |
193 | Karl Doherty | IRL | M | |
194 | Rob van Kordenoordt | NED | M | |
195 | Sander Kremers | NED | M | |
196 | Ben Harvey | ENG | M | |
197 | Linda Van Kerckhove | BEL | F | |
198 | Kylian Jönsson | BEL | M | |
199 | Axelle Verwimp | BEL | F | |
200 | Florian Hanauer | GER | M | |
201 | Dave Vissenberg | BEL | M | |
202 | Yvonne Modler | GER | F | |
203 | Galaad Navarro | FRA | M | |
204 | Guus Cramer | NED | M | |
205 | Michiel Krull | NED | M | |
206 | Stephan van Bezouw | NED | M | |
207 | Yoshi Meylemans | BEL | M | |
208 | Lex Beauchampet | NED | M | |
209 | Ivan Vanhoof | BEL | M | |
210 | Lotte Liv Jensen | DEN | F | |
211 | Marty Bolluyt | NED | M | |
212 | Marc Van Wuytswinkel | BEL | M | |
213 | Ioannis Arnidis | BEL | M | |
214 | Henk Wijker | NED | M | |
215 | Kerstin Sielaff | GER | F | |
216 | Paul Connell | SCO | M | |
217 | Bernd Wolf | GER | M | |
218 | Jann Thomsen | GER | M | |
219 | Peter van den Oever | NED | M | |
220 | Harley Snijders | NED | M | |
221 | Andre van Nifterik | NED | M | |
222 | Jonathan Cools | BEL | M | |
223 | Andre Beers | NED | M | |
224 | Arthur Dähn | GER | M | |
225 | Jan-Willem van Hoorn | NED | M | |
226 | Danny Kamphorst | NED | M | |
227 | Ben Aerts | BEL | M | |
228 | Rob Gorter | NED | M | |
229 | Bill Obispo | NED | M | |
230 | Frank Selvag | NOR | M | |
231 | Herwin Zweers | NED | M | |
232 | Wesley Gorter | NED | M | |
233 | Eugène Kooijmans | NED | M | |
234 | Guilherme Bautzer | POR | M | |
235 | Auke Broekhuizen | NED | M | |
236 | Luc Verjans | BEL | M | |
237 | Sammy Smits | BEL | M | |
238 | Ziggy Meylemans | BEL | M |
* includes special prizes like Squad Winner and Qualification Winner.